OFERTA

 

Nasza placówka utworzona została zgodnie z ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 roku. Posiadamy wpisy do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych oraz Dziennych Opiekunów. Świadczy to o tym ,że jesteśmy pod stałą kontrolą i działamy jak najbardziej zgodnie z prawem i wszystkimi przepisami. Dzięki naszemu doświadczeniu rodzice mogą być spokojni oddając nam swoje skarby pod opiekę.

Mamy włóasny ogródek i plac zabaw, dbamy o to, aby dzieci wychodziły na dwór. Staramy się dobierać jak najlepszą kadrę, wykwalifikowaną i z odpowiednim podejściem do dzieci.

Kierujemy się zawsze jedną ważną zasadą – w naszym oddziale  panuje domowa, ciepła atmosfera. Dzięki temu dzieci uwielbiają do nas przychodzić i spędzać ten czas właśnie z nami. Zapewniamy zabawy i zajęcia wspomagające rozwój maluszków.

Uczymy podstawowych umiejętności potrzebnych później w przedszkolu, takich jakk: nocnikowanie, mycie rączek, samodzielnego jedzenia.

Decydując się na naszą firmę mogą być Państwo spokojni. W  placówce dzieci będą kreatywnie i aktywnie spędzały czas. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o to by zajęcia przeprowadzane z dziećmi były różnorodne dzięki którym będą rozwijały swoje zdolności motoryczne, poznawcze, ruchowe a także zapamiętywania.

 

Dbamy o to żeby nasi podopieczni mieli pełne brzuszki. W klubie rodzice mogą skorzystać z cateringu dla swojego maluszka. Catering zapewnia zbilansowaną i smaczną dietę. Szczególnie skierowaną do dzieci w wieku do 3 lat. Jesteśmy w stanie zapewnić posiłki dzieciom, które mają bardziej wymagające brzuszki

Nasza placówka wyposażona jest w zabawki i meble ze specjalnym atestem i certyfikatem. 

y>